Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/cleanecocom/public_html/system/engine/model.php on line 1
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/cleanecocom/public_html/system/engine/model.php:1) in /home/cleanecocom/public_html/catalog/controller/startup/session.php on line 25Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/cleanecocom/public_html/system/engine/model.php:1) in /home/cleanecocom/public_html/catalog/controller/startup/startup.php on line 99Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/cleanecocom/public_html/system/engine/model.php:1) in /home/cleanecocom/public_html/catalog/controller/startup/startup.php on line 157 Beyaz Silgi Bezi

Beyaz Silgi Bezi

Beyaz Silgi Bezi Nedir

Değerli müşterilerimiz, pamuklu beyaz silgi bezlerimiz tekstil fabrikalarının üretim firelerinden elde edilmekte ve firmamızda satışı gerçekleşmektedir. Üzerinde kesinlikle toz bulundurmamakla birlikte yüksek emicilik özelliği ile de ayrıca bu ürünümüzün farklılığını kanıtlamaktadır. Piyasada ki diğer silgi bezlerine bakıldığında CleanEco silgi bezi ürünleri her yönden farklı olduğunu sizde görebilirsiniz.

Clean Eco Silgi Bezi

Ayrıca CleanEco beyaz paçavra bezlerinin bir diğer özelliği de her türlü makine bakımında ve temizliğinde tekrar tekrar kullanılabilir olmasıdır. Üretim hattı temizliği, temizlik işlerinizde ihtiyacınız CleanEco silgi bezleri. Endüstriyel alanda kullanımı yoğun olan beyaz silgi bezlerimiz parlatma, cilalama işleri içinde oldukça uygundur. 

Beyaz Silgi Bezi Nerelerde Kullanılır

Firmamıza başvurarak istediğiniz ebatta ve çeşitte silgi bezlerimizi talep edebilirsiniz. Silgi bezlerimiz, oldukça emici bir özelliğe sahip olduğu için sanayide yağ temizleme ve ellerinizi silerken ne kadar faydalı olduğunu anlayacaksınız.  Parça bezlerimizin kullanım alanı oldukça geniştir. Gemi ve tershane işçiliği, cam temizleme, otomotiv sektöründe ve boya gibi birçok alanda kullanılabilmektedir.

Beyaz Silgi Bezi
Beyaz Silgi Bezi
Beyaz Silgi BeziPamuklu ,%70 düzgün yüzeyli tekstil fabrikaları üretim firelerinden elde edilmiş yü..
102,60TL Vergiler Hariç: 95,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)